Kreowanie nowych fryzur i tworzenie niepowtarzalnych koloryzacji były i są największą pasją naszego życia. 

W swojej pracy kładziemy nacisk przede wszystkim na atrakcyjny wygląd Klientek łączący najnowsze trendy w światowym fryzjerstwie z indywidualnym podejściem do każdej z nich. 

Jako styliści wiemy bowiem doskonale, jak istotne znaczenie dla dobrego samopoczucia każdej kobiety ma odpowiednio dobrana fryzura, jak bardzo potrafi dać jej niepowtarzalną osobowość, podkreślić urodę oraz dodać jej pewności siebie. 

Działamy w branży już od wielu lat, a ukoronowaniem doświadczenia są liczne dyplomy i certyfikaty zdobyte na kursach i profesjonalnych szkoleniach. 

Od dłuższego czasu związani jesteśmy ze znaną marką MATRIX L'OREALA oferującej produkty do koloryzacji i stylizacji włosów. 

Iwonka i Jacek

 
FRYZJER & SOLARIUM
DUET
Iwona i Jacek Nosińscy

Salon Kosmetyczny 

czynne od 9.00 do 18.00
ul. Gen. Andersa 9/1
76-200 Słupsk
tel. stacj. (59) 84 55 266
kom: +48 605600037
kom: +48 609 830 037
mail duetowa11 @ wp.pl

Zapraszamy do skorzystania z pełnego zakresu usług fryzjerskich, pielęgnacji, koloryzacji, strzyżenia oraz stylizacji.

Uczestnicząc w pokazach i warsztatach obserwujemy najnowocześniejsze techniki strzyżenia i koloryzacje, które potem możemy zaproponować swoim Klientkom.

Chętnie również służymy fachową poradą w doborze zarówno fryzury i koloru jak i pielęgnacji oraz stylizacji. Uważamy bowiem, że indywidualność i wyjątkowość każdej kobiety znajdują najpełniejsze odzwierciedlenie w jej uczesaniu.

W salonie pracujemy na najwyższej jakości profesjonalnych produktach renomowanej firmy MATRIX L'oreala oraz jej ekskluzywnej serji BIOLAGE, które dzięki bacznej obserwacji trendów rynkowych i współpracy z najlepszymi kreatorami branży fryzjerskiej łączą w sobie wysoką jakość, najnowocześniejszą technologię, a także szeroką paletę odcieni.

Klientkom oferujemy także możliwość zakupu produktów tej marki do stosowania w domu, co znacznie przedłuży uzyskany efekt.
Jako osoby kreatywne gwarantujemy indywidualne podejście do każdej Klientki, a jej satysfakcja i uśmiech są dla nas największą nagrodą.
 

fryzjer Słupsk, solarium Słupsk, salon fryzjerski Słupsk, strzyżenie Słupsk, usługi fryzjerskie Słupsk, fryzury Słupsk